Oferta Zwiedzania

Oferta zwiedzania : Potrzeba chwili spowodowała,że oprócz działalności hodowlanej prowadzimy działalność turystyczną. Co roku odwiedza nas wiele osób . Cieszy nas fakt, że nasi goście wracają do nas po latach aby pokazać strusie swoim dzieciom i wnukom.

Struś jest przyjaznym ptakiem i potrafi zaprezentować się w każdych warunkach. Farma strusi Garczyn położona jest na przepięknych Kaszubach, otoczona lasem , z dala od miejskiego zgiełku i hałasu ,gdzie nadchodzące zmiany pogody swoim krzykiem obwieszczają stada żurawi.

Farma zaprasza od połowy kwietnia do końca października w dni powszednie od : 9.00- 18.00 a w dni wolne od pracy od 10.00-18.00.Istnieje możliwość odwiedzenia Farmy w innym terminie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Ceny biletów:

  • dzieci do 3 lat : wstęp wolny,
  • bilet przedszkolny : 8 zł,
  • bilet szkolny (6-18 lat) : 10 zł,
  • bilet normalny : 12 zł

Osoby indywidualne spacerują same bez ograniczeń.

Grupy zorganizowane zwiedzają Farmę z przewodnikiem.

Opiekunowie grup ( 1 opiekun na 10 podopiecznych) ,mają wstęp wolny, a kawę lub herbatę otrzymają gratis.

Dodatkowe atrakcje:

  • jajecznica ze strusiego jaja z pokazem wiercenia i przygotowania to koszt 120 zł, (1 strusie jajo odpowiada wielkością około 25 jaj kurzych). Smażone na maśle + pieczywo.

  • ognisko z kiełbaskami + pieczywo i sosy to koszt 10 zł/osoba. (kiełbaski smażone na kijach lub na ruszcie nad ogniskiem)

Proponujemy zarezerwować sobie tyle czasu aby wystarczyło go również na zakup pamiątek, a jest z czego wybierać.

Pobyt na Farmie danego dnia-czas nieograniczony.

Dla naszych najmłodszych gości dostępna jest gigantyczna piaskownica z zabawkami. Teren jest duży, więc dzieci mogą biegać do woli, pograć w piłkę.

W razie niesprzyjającej pogody dysponujemy miejscami gdzie można się schronić i przeczekać np. nagły deszcz.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *